Přeskočit navigaci.

Vedoucí tábora pro rodice s detmi

Vedoucí tábora pro rodiče s dětmi – Zimní tábory pro rodiče s dětmiLetní tábory pro rodiče s dětmi – jsou buď tvořivé a nadšené maminky, které pro děti (včetně svých vlastních) rády připravují zábavný program nebo tvořivé a nadšené studentky pedagogických škol překypující nadšením a energií pro práci s dětmi.


 

Ing. Hana Hemerková

hana-hemerkova-nahled

Jsem maminka dvou chlapců. Vystudovala jsem gymnázium a následně vysokou školu ekonomického směru, obor marketing a management. Po mateřské dovolené jsem se vrátila do nákupu potravin jedné nadnárodní společnosti. V rámci mateřské dovolené jsem pracovala v neziskové organizaci se sídlem na Praze 3. Mým úkolem byla propagace a také fundraising. Jako dítě jsem jezdila každý rok na letní i zimní tábory, ve starším věku také jako praktikantka a vedoucí. Také jsem jako klient byla na dvou táborech pro rodiče s dětmi. Velmi ráda organizuji a zařizuji a to mne přivedlo na myšlenku zorganizovat také letní tábor pro rodiče a děti s vedoucími, které mám ráda.

 

Mgr. Miroslava Černá

miru-cerna-nahled

Jsem maminka tří chlapců. Vystudovala jsem střední a vysokou pedagogickou školu – obor učitelství pro I. stupeň. Při studiích jsem učila na základní umělecké škole tanečky. Pracuji jako učitelka prvního stupně na ZŠ na Praze 3. V rámci své mateřské dovolené jsem pracovala v jednom pražském rodinném a kulturním centru, kde jsem vedla školičku pro malé děti, cvičení pro rodiče s dětmi a dramaťáček. Připravuji zde také různé akce (masopust, velikonoce, vynášení Morany, drakiáda, atd.). Ráda hraji divadlo pro i s dětmi. Na táboře pro rodiče s dětmi jsem byla již třikrát jako vedoucí.

 

Zuzana Sadílková

zuzka-sadilkova-nahled

Jsem maminka dvou dětí. Absolvovala jsem gymnázium a VOŠ obor diplomovaný fyzioterapeut. V jednom pražském rodinném a kulturním centru pracuji jako lektorka pohybových kurzů. Jsem nadšená aktivní i pasivní sportovkyně, dříve jsem závodně plavala, vedla jsem plavecké kurzy, věnovala se začínajícím akvabelám a jako dobrovolnice jsem pomáhala postiženým plavcům. Mám ráda všechny sporty, např. fotbal, atletiku nebo lyžování. Ve volném čase se věnuji dětem a také mám ráda hudbu, literaturu a film.

 

Klára Haberhauerová

klara-haberhauerova-nahled

Vystudovala jsem gymnázium s esteticko-výchovným zaměřením, obor výtvarná výchova a následně nástavbové studium v Praze se zaměřením na oděvní tvorbu. Pracovala jsem v oblasti reklamy a marketingu vice jak 8 let. Při rodičovské dovolené jsem vedla výtvarné kurzy pro děti předškolního věku. Ve volném čase se již od dětství zabývám nejrůznějšími výtvarnými technikami a společně se svými dětmi ve věku 4 a 6,5let ráda kreslím, maluji, vystřihuji a vyrábím z nejrůznějších materiálů. V současné době pracuji v soukromé školce a navrhuji a šiji dětskou módu pod značkou habika. Na tábor pro rodiče a děti jedu jako vedoucí již po třetí.

 

Kateřina Rudišová

katka-rudisova-nahled

Mám vystudovanou VŠE, při které jsem zároveň získala vysvědčení o pedagogické způsobilosti. Učila jsem na středních školách nejprve ekonomické předměty a matematiku, pak po získání potřebné kvalifikace (státní jazyková zkouška, mezinárodní zkoušky FCE, CAE) jsem začala vyučovat anglický jazyk. V současné době pracuji jako lektorka AJ. Vyučuji ve firmách a učím také děti v jazykové škole Rybička. Několik let jsem rovněž vedla cvičení rodičů s dětmi pro studio D-FIT Jidáš. Ráda sportuji např. cyklistika, lyžování, volejbal, tenis atd..

 

Kikča Rudišová

kiki-rudisova-nahled

Studuji pátým rokem Rakouské gymnázium a na tábor jedu jako praktikantka. Mezi moje záliby patří sport (především lyžování a volejbal), hudba, čtení, vaření. V Praze pracuji jako dobrovolnice v rodinném a kulturním centru a v zimě učím děti v lyžařské školce. Od 10 let jsem jezdila na anglický tábor, od 15 let jezdím jako praktikantka na několik různých táborů.

 

 

Matin Šulc

martin-nahled

 

Mám vystudované Rakouské gymnázium v Praze. Na tábor jedu podruhé, aby byl mezi vedoucími i nějaký chlap :-) Baví mě sport, počítače a mezi záliby bych zařadil i hudbu.

 

Zuzana Fischerová

zuzana_fischerova-nahled

Zuzka je absolventka gymnázia a v současnosti studuje Učitelství pro 1.stupeň ZŠ se specializací na anglický jazyk na Pedagogické fakultě v Praze. Zuzka s námi byla několikrát na táboře jako účastník, poté jako praktikantka i oddílová vedoucí a letos se přesouvá do vedení táborů. Má zkušenosti s různými turnusy dětských táborů a jezdí i na tábory pro rodiče s dětmi (TRDy), je hlavaska jejich 4. turnusu. Ve volném čase ráda jezdí na kole, tančí nebo hraje na kytaru.

Iva Volfová

volfova_iva_trd4-nahledVystudovala jsem gymnázium a nyní studuji v 1. ročníku Lékařské fakulty UK. Mám ráda výlety do přírody, jízdu na kole a snowboardu, četbu knih, hudbu, vaření, seznamování se s novými lidmi a cestování.

 

Bára Štambergová

stambergova_bara_trd4-nahledStuduji třetím rokem Přírodovědeckou fakultu UK – obor Biologie a geografie se zaměřením na vzdělávání. Mezi mé záliby patří sport (především kolo a in-line brusle), příroda, čtení a hudba. Mám zkušenosti s hlídáním malých dětí a s organizací ŠvP.

 

Lucka Bílá

bila_lucie_trd4-nahledLucka je velmi milá, usměvavá a kamarádská dívka, která má moc ráda děti. Maturovala na Střední pedagogické škole v Berouně, takže má již bohaté zkušenosti s předškolními dětmi. Nyní studuje učitelství pro 1. stupeň ZŠ na Pedagogické fakultě v Praze. Ráda zpívá, tančí, jakkoliv výtvarně tvoří a vymýšlí dětem zábavný program. Nejraději čte dětem pohádky. Už teď se těší na táborové léto plné zábavy. Potkat se s ní můžete na LBH1 a TRD4.

Lukáš Matějka

matejka_luka_trd4-nahledLukáš je sportovně založený kluk, který se intenzivně věnuje bojovému umění Taekwon-Do, kterého je také trenérem. Mezi jeho další oblíbené sportovní aktivity patří jízda na kole a plavání. Pro svůj zájem o přírodní vědy si po všeobecném gymnáziu vybral ke studiu 1.lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, kde studuje prvním rokem obor Všeobecné lékařství. V loňském roce byl mezi dětmi na táboře velmi oblíben hlavně pro svou schopnost kdykoliv děti rozesmát a pobavit. Letos v létě se s ním můžete potkat na LBH 1 a TRDu 4.

Hanka Vernerová

vernerova_hana_trd4-nahledHanka je studentkou Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy, oboru učitelství pro I. stupeň ZŠ se specializací dramatická výchova. V současné době také učí matematiku na 2. stupni ZŠ Montessori a vede florbalový kroužek. S dětmi tráví čas na školách v přírodě a loni se poprvé účastnila TRDu. Ve volném čase ráda čte, kouká na filmy nebo sportuje.

Markéta Vojteková

marketa_vojtekova-nahledMaturovala jsem na Střední odborné škole pedagogické v Čáslavi, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Nyní studuji druhým rokem Učitelství pro 1.st.ZŠ na Pedagogické fakultě v Praze. Mám ráda hudbu, tanec, relaxaci a procházky v přírodě. Hraji na zobcovou flétnu, příčnou flétnu a klavír. Ze sportů nejraději lyžuji, plavu, jezdím na kole a na in-line bruslích. Potkat se můžeme na zimním táboře pro rodiče s dětmi 3.

Z naší fotogalerie Spřátelené weby:

kamarádi zubaři: Obrázek organizace dětí a mládeže, ve kterých jsme členy:

Obrázek
logo_rdmp_1

 

 

 

Anketa
Zaregistrujte se

k zasílání informací o našich akcích přímo na Váš email. Více informací

Diskutujte o táboření
Novinky

22. 5. 2014

Bambiriáda Praha 22.-25.5.2014

Bambiriáda - prezentace činnosti organizací dětí a mládeže a středisek volného času
Místo konání: Vítězné nám. na Praze 6, u stanice metra Dejvická
Kdy: 22.-25.5.2014 vždy od 9,00 do 18,00 (neděle jen do 17,00) hodin
Naše občanské sdružení má na této akci každoročně svůj stánek.
Co vás čeká: soutěže, výtvarné dovednosti, nabídka volnočasových aktivit
více informací naleznete na www.bambiriada.cz/praha

29. 12. 2013

Letní tábory - přihlašování otevřeno

DĚTI BEZ HRANIC otevřely příjem přihlášek na letní dětské tábory 2014 - 5 turnusů - a letní tábory pro rodiče s dětmi 2014 - 5 turnusů. Všechny tábory se konají na stejných místech jako dosud.

- letní dětské tábory - více zde

- tábory pro rodiče s děmi - více zde

22. 11. 2013

Pizza party Mikulášská

30. listopadu od 11. hodin pro Vás Péťa Valterová a její vedoucí připravují tradiční Mikulášskou Pizza party.

Více informací >>

Vypsat všechny novinky

Obrázek Obrázek Obrázek
logo_maminka-nahled logo_slunicko-nahled
[CNW:Counter]