Přeskočit navigaci.

tábory diskusní forum

Prostor pro diskuse o dětských táborech, podmínkách jejich provozování, vedoucích, hygieně, apod. Některá témata mohou být kontroverzní a mají vyvolat názorový střet a diskusi.

Forum je rozděleno na několik tématických částí:

 

TOTO JE SBĚRNÉ, OBECNÉ FORUM. PIŠTE SEM CO SE JINAM NEHODÍ. NAVRHUJTE DALŠÍ, NEJLÉPE KONTROVERZNÍ, TÉMATA O DĚTSKÝCH TÁBORECH. 

Nechte tady vzkaz pro své kamarády z tábora, vedoucí nebo jen tak pro všechny. Za všechny předem děkujeme. Příspěvky obsahující vulgární výrazy, urážky, apod. budou mazány.

Texy! formátování: **tučný text**, *kurzíva*, www adresy a emaily jsou převáděny automaticky.

Robinsonka 21:17 9.7.2013 e-mail reagovat

Až tisícovku mohou ušetřit rodiče dětí, které jsou pojištěné u VZP a o prázdninách se chystají na tábor, kde budou mít dostatek pohybu. Nabídka se přitom týká i těch rodičů, kteří už za tábor zaplatili kdykoliv od začátku letošního roku. VZP tím chce podpořit děti ve zdravém životním stylu, ke kterému pravidelný pohyb bezpochyby patří.
Více info tady: http://www.vzp.cz/…-kc-na-tabor

pavlatko 11:07 23.5.2013 e-mail reagovat

Pozvánka ke Dni dětí:

Pohádkový den dětí s VZP

Cesta lesem plná postaviček známých z pohádek a plnění různých úkolů čeká na děti v sobotu 25. května v Chacholicích u Chrasti.

Za každý splněný úkol obdrží děti přímo od pohádkové postavy malou odměnu. První odvážlivci se mohou vydat na cestu v 11 hodin, od 14 hodin pokračuje program ukázkou seskoku parašutistů, policejního výcviku rychlého nasazení, představí se kaskadéři na motorkách, hasičský záchranný sbor a večer vystoupí Kamila Nývltová. Nebude chybět oblíbená diskotéka pro děti a celý den zakončí slavnostní ohňostroj.

VZP ČR připravila na tento den od 10.30 do 14.00 hodin pro děti další soutěže v pohádkovém duchu a pro dospělé kontrolu jejich tělesných hodnot. Partner Klubu pevného zdraví VZP ČR, výživová poradkyně Petra Sokolová, zájemcům rovněž vysvětlí naměřené výsledky a poradí, jak se správně stravovat a udržovat zdravý životní styl.

Den pardubických dětí

Pardubické koupaliště Cihelna bude v neděli 26. května slavit s dětmi již po osmnácté, zároveň zahájí v tento den letní sezónu.

Od 10 do 17 hodin čeká na nejmenší návštěvníky spoustu soutěží o zajímavé ceny, ale i bohatý doprovodný program. Těšit se mohou na dětské divadlo, jízdu na koních, ukázky policejní a hasičské techniky, šachovou simultánku a mnoho dalších atrakcí.

U červenobílého stanu VZP si děti mohou vyzkoušet hod házecím talířem nebo skákání panáka. Pro dospělé je připraveno bezplatné orientační měření tělesných hodnot, vč. konzultace naměřených výsledků výživovými poradkyněmi Hatea salonu, partnera Klubu pevného zdraví VZP ČR.

Dětský den s vodníky

Tradiční akce pro celou rodinu se uskuteční v neděli 26. května od 14 do 17 hodin na hasičské zahradě v Poličce.

Pro návštěvníky je připravena řada her a soutěží, vystoupení dětí ze zájmovýh kroužků a další zábavný program.

U stanoviště VZP ČR bude pro děti připraven skákací panák a hod na terč. Partner Klubu pevného zdraví VZP ČR, společnost 1Wellness centrum, změří zájemcům svalovou, tukovou a kostní hmotu, metabolický věk, bazální metabolismus, hydrataci těla atp. a doporučí případné změny ve stravovacích a pohybových zvyklostech.

Na všech akcích poskytnou zástupci VZP ČR zájemcům informace o aktuálních příspěvcích, které pojišťovna pro své klienty připravila.

Mohlo by Vás zajímat: Pozvánka: Stánky VZP zavítají do mnoha regionů

http://www.trijednicky.cz/…eti-zacinaji?…

Arpád Žalud 10:38 11.2.2013 e-mail reagovat

Ahoj Patriku ,všichni na tebe moc myslíme a doufáme ,že s tebe bude skvělý lyžař .Prosím bud hodný a poslouchej .Dávej si pozor na svoje věci .Moc tě zdraví Táta,Zuzanka a máma Hanka . (:14:)

Zuzka a Katka Šimánkovi 15:41 12.7.2012 e-mail reagovat

Ahoj holčičky, už se na vás moc těšíme!!!! Všechno si hezky zabalte a ať vás blechy štípou celou noc! A nás (máma, táta, Kryšpín) jen jedna a vás celá bednaaaaaa!!! Papa mamka a taťka (:10:) (:10:) (:10:)

natka a Alečka Vavrochvoi 23:20 6.7.2012 reagovat

zdraví Vás babička děta ze Světlé nad Sázavou. I taky jsou každý veřer bouřky a likáky.Moc Vás zdravíme a děšíme se, že budete mít plno zážitků z tábota a povíte nám o tom.

Šárka 16:38 2.11.2011 reagovat

Můžu se jenom zeptat jestli ta víkendovka 5–6.11.2011 jestli vůbec je nezruší se?? (:5:) (:5:) (doufám že ne chtělabych tam jet) (:1:) (:4:) (:1:)

Pepa 20:07 13.4.2011 reagovat

Napadá vás jiné, zajímavé, téma o dětských táborech?

Další příspěvky: 1

Z naší fotogalerie Spřátelené weby:

kamarádi zubaři: Obrázek organizace dětí a mládeže, ve kterých jsme členy:

Obrázek
logo_rdmp_1

 

 

 

Anketa
Zaregistrujte se

k zasílání informací o našich akcích přímo na Váš email. Více informací

Diskutujte o táboření
Novinky

22. 5. 2014

Bambiriáda Praha 22.-25.5.2014

Bambiriáda - prezentace činnosti organizací dětí a mládeže a středisek volného času
Místo konání: Vítězné nám. na Praze 6, u stanice metra Dejvická
Kdy: 22.-25.5.2014 vždy od 9,00 do 18,00 (neděle jen do 17,00) hodin
Naše občanské sdružení má na této akci každoročně svůj stánek.
Co vás čeká: soutěže, výtvarné dovednosti, nabídka volnočasových aktivit
více informací naleznete na www.bambiriada.cz/praha

29. 12. 2013

Letní tábory - přihlašování otevřeno

DĚTI BEZ HRANIC otevřely příjem přihlášek na letní dětské tábory 2014 - 5 turnusů - a letní tábory pro rodiče s dětmi 2014 - 5 turnusů. Všechny tábory se konají na stejných místech jako dosud.

- letní dětské tábory - více zde

- tábory pro rodiče s děmi - více zde

22. 11. 2013

Pizza party Mikulášská

30. listopadu od 11. hodin pro Vás Péťa Valterová a její vedoucí připravují tradiční Mikulášskou Pizza party.

Více informací >>

Vypsat všechny novinky

Obrázek Obrázek Obrázek
logo_maminka-nahled logo_slunicko-nahled
[CNW:Counter]